Кошик
+380 (97) 172-57-03
+380 (97) 602-41-70
+380 (68) 785-90-11
Одеса, вул. Бугаївська 44, Одеса, Україна
ТОВ "Вітасад" - Експортер Насіння та Засоби для захисту рослин

Застосування фумігантів у сільському господарстві

Застосування фумігантів у сільському господарстві

Фумігація ґрунту — це хімічна обробка грунту пестицидом перед посадкою, в результаті чого утворюється летючий газ. Він здатний самостійно поширюватися через відкриті пори по всій грунті, забезпечуючи знищення грунтових шкідників та збудників хвороб. Всі фуміганти фітотоксичні для рослин, і фумигантные гази повинні випаруватися з грунту. Зазвичай для цього достатньо кількох днів, щоб посів або пересадка проводилися без ризику пошкодження врожаю.

Сьогодні необхідний фумігант купити з певними характеристиками, передбачуваним дією стало доступнішим. Кошти використовуються у всьому світі для багатьох видів однорічних та багаторічних культур, можуть застосовуватися окремо або в комбінації при боротьби з широким спектром шкідників, що населяють ґрунт. Ці засоби являють собою унікальну і особливо цінну групу пестицидів, здатних вбивати комах там, де ніякі інші форми боротьби з ними не можливі, тому часто є незамінними.

Зберігання врожаю – фуміганти для зерна

Як правило, фуміганти для зерна використовуються в системах вирощування цінних культур, щоб захистити інвестицій у сільське господарство, де кількість шкідників настільки велика, що було б технічно чи економічно неможливо вирощувати урожай без використання даних коштів.

Процедури боротьби з шкідниками при зберіганні зерна включають п'ять основних дій:

 • виняток організму-шкідника;
 • процедура перевірки;
 • хороше прибирання, санітарія;
 • фізико-механічний контроль;
 • хімічний контроль.

В сучасній термінології фумігант — це хімічна речовина, яка при необхідній температурі і тиску може знаходитися в газоподібному стані в концентрації, достатній, щоб викликати смерть організму-шкідника. Мається на увазі, що фумігант діє як газ в самому строгому сенсі цього слова. Щоб не втратити врожайність, потрібно фуміганти для зерна купити і застосувати в належний час.

Сучасне застосування фумігації

На сьогоднішній день досить просто фуміганти купити в Україні, щоб використовувати при боротьбі з комахами, гризунами, іншими шкідниками. Завдяки своїм унікальним характеристикам, високій адаптивності ці кошти можуть забезпечити ефективну і плідну боротьбу там, де інші форми знищення шкідників неможливі.

У багатьох випадках обробку можна проводити на зараженому матеріалі, не руйнуючи його яким-небудь чином. Завдяки застосуванню легких пластикових аркушів для огорожі просторів або матеріалів, що вимагають фумігації, розширилася сфера використання фумігантів. Таким чином спростилася процедура контролю, вона стала більш адаптується, тому купити фуміганти, обробити ними необхідні продукти стало простіше. Ряд сучасних технологічних розробок, у тому числі прилади для виявлення та аналізу газів, поліпшені рецептури, а також зрослий попит на ефективні, економічні заходи боротьби з шкідниками, багато в чому сприяли вдосконаленню процедур фумігації.

Також завдяки сучасним технологіям і досліджень виявлено деякі проблеми з фумігантами, які раніше були невідомі. Численні дослідження гострого та хронічного впливу даних пестицидів показали, що деякі здатні чинити серйозний вплив на здоров'я людини. Таким чином було обмежено або заборонено використання коштів з надмірним потенціалом небезпеки, вони більше не використовуються. Тому сьогодні фуміганти купити в Україні, інших цивілізованих країнах можна тільки дозволені, перевірені.

Програми фумігації інші методи боротьби з шкідниками

Фумігація — це лише один з багатьох методів, які можна використовувати для боротьби з шкідниками, які перебувають у збережених продуктах. На фуміганти ціна цілком доступна аграріям, так що придбати їх нескладно. Але найкращі результати будуть досягнуті, коли будуть прийняті всі відповідні заходи для знищення організмів-шкідників.

В ефективну програму знищення комах, гризунів інтегровані методи профілактики і боротьби, щоб забезпечити максимальний захист товарів при мінімально можливих витратах. Іншими способами, які виявилися ефективними при запобіганні і контроль зараження, є наступні:

 • санітарія;
 • низькотемпературні способи – виморожування, охолодження, аерація;
 • висока температура;
 • контроль вологості – сушка зерна;
 • захисні засоби – хімікати, інертні пилу, природні сполуки;
 • атмосферні гази – вуглекислий газ, азот;
 • гамма-випромінювання, радіо - і звукові хвилі, мікрохвилі, інфрачервоне випромінювання;
 • регуляторы роста насекомых;
 • хищники;
 • упаковка, устойчивая к насекомым;
 • устойчивые сорта.

Проблемы с заражением часто можно уменьшить путем тщательного планирования действий, чтобы свести к минимуму возможность проникновения организмов-вредителей к продукции, товару. Также можно купить таблетки для фумигации, которые тоже дают хороший результат.

К тому же важно расположение хранилища относительно источников заражения, качество самой конструкции. Для сохранения хранилища, деревянных помещений нужно препараты от короеда купить и обработать ими поверхность. Также желательно иметь хорошо построенные хранилища с минимумом площадок, на которых может скапливаться мусор, где будут развиваться насекомые.

Другие устройства, методы, которые следует предусмотреть, включают средства для кондиционирования – системы аэрации или осушители, предметы для проведения надлежащего осмотра и очистки, соответствующие средства для выполнения процедур по борьбе с вредителями.

Где купить фумиганты надежно и недорого?

На сайте ООО «Витасад» вы найдете каталог фумигантов – разрешенных, безопасных, проверенных. Здесь вы найдете средство, подходящее вам по действию, цене. Эффективная комплексная система борьбы с вредителями должна начинаться с правильного планирования, чтобы учесть все аспекты проблемы, с последующим применением методов профилактики. Для хорошего результата покупайте правильные фумиганты!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner