Кошик
+380 (97) 172-57-03
+380 (97) 602-41-70
+380 (68) 785-90-11
Одеса, вул. Бугаївська 44, Одеса, Україна
ТОВ "Вітасад" - Експортер Насіння та Засоби для захисту рослин

Купити фунгіцид оптом і не потрапити на фальсифікат

Купити фунгіцид оптом і не потрапити на фальсифікат

Фунгіцид — це ядохімікат для рослин. Ці речовини обробляють не тільки рослини, але й насіння, ґрунт. Крім того, його можна застосовувати не лише через хворобу, але й як профілактику. Особлива популярність фунгіцид Ширлан і деякі інші придбали серед власників теплиць і хлопців. Крім того, ці препарати обробляють і овочеохоронці. У теках Інтернет-магазин « Вітад» пропонується великий вибір даної групи хімікатів.

Коли використовувати « Ширлан » та інші фунгіциди

Важливо не забувати купити фунгіциди для своїх грядків або садів. Наприклад, Сетар або ШирланТоді жодна хвороба не вплине на рослини. Це особливо важливо, оскільки грибкові хвороби поширюються дуже швидко і навіть можуть заражати насіння. А висока вологість разом з високою температурою може вразити рослинність на будь - якій стадії розвитку. Фунгіциди допомагають не тільки протистояти грибкам, але й запобігти самому факту зараження.

Ці хімікати впливають на всі стадії розвитку. З асортименту "Вітасада" можна вибрати фунгіциди різних напрямків обробки:

 • Край перед посівом;
 • насіння, що зберігається для виселення;
 • Рослина в різні періоди розвитку;
 • Їжа в овочехранищі.

Якщо у використанні невелику ділянку, найліпше буде купити універсальний фунгіцид. Це один препарат, який підходить для всіх варіантів обробки, включаючи і лікування.

Бампер супер впливає на грибок

Порушення хвороб неминуче призведе до погіршення якості врожаю і може навіть стати епідемією. Завдяки багатьом функціям таких хімікатів, як фунгіциди, можна значно зменшити кількість вегетцій.

Перш за все класифікуються препарати, які використовуються для того, щоб впливати на рослинність і підгруповуватися на такі види:

 1. Контактні. У цьому випадку препарат діє лише тоді, коли він безпосередньо контактує з заразою. Активні речовини ядохіміка майже не потрапляють у рослини і діють лише на поверхні стебел та листків.
 2. Системні. Чудовий приклад - фунгіцид Бампер супер. має більш глибокі лікувальні та захисні впливи. Цей план розрахований на глибоке проникнення, аж до клітинного рівня. Це дає змогу повністю усунути хворобу, навіть якщо культура вже досить вразлива.

Також існують комбіновані варіанти. Наприклад, це Абакус фунгіцид, а також не менш популярна серед городників Тіофен фунгіцид.

Для того щоб придбати потрібний товар, потрібно уважно дослідити призначення певних ліків, описаних у описі кожного продукту. 

Переваги використання фунгіцидів Сетар та інших

Ця ядохіміка має такі спільні переваги:

 • Можливість комбінувати ліки з іншою продукцією;
 • Підвищення рівня врожайності, в тому числі якості зерна;
 • повне усунення хвороби;
 • отримання чистого і здорового посівного матеріалу;
 • Запобігання появі хвороб;
 • Корисне лікування рослин.

Які види і форми випуску існують

Мета фунгіциду — захистити культурну рослинність від різних хвороб. Знеохочення патогенних бактерій дає нам таку можливість. До складу ліків входять хімічні та органічні речовини. У випадку з першим варіантом, речовина утворюється на базі сірки, міді та інших подібних хімікатів, з додаванням мікро- і макроелементів.

Купуючи ліки на хімічній основі, слід зважати на їхню сумісність з іншими групами пестицидів. Важливим фактором є збереження розчинів, які вже готові до роботи.

Органічні фунгіциди знищують патогени за рахунок корисних бактерій у своєму складі. Вони універсальні і не містять важких металів. Тому їх легко комбінувати з іншими варіантами пестицидів. Але було б добре пришвидшувати їх, оскільки вони мають досить довгий термін зберігання.

Для обробки рослини або насіння фунгіциди використовують такі методи:

 • вводили в грунт.
 • розпискують;
 • Запилюють;
 • протравлюють.

Тому формат випуску різниться. І те, яке з них використовувати, залежить від способу обробки. Наприклад, вони утворюють захисну плівку на поверхні рослини або проникають всередину посівного матеріалу. Формати випуску можна знайти у таких форматах:

 • гранули.
 • & khangman;
 • порошок.
 • суспензия;
 • емульсія.

Дуже важливо, щоб перед купівлею конкретизували клас токсичності, а також норми витрат. Адже потрібно вживати запобіжних заходів. Додаткова інформація подається також у кредитних картках.

Купити фунгіцид Стробі та інші

Агентимент компанії "Вітасад" пропонує купити препарати оптом або в розпірку від різних виробників, в тому числі і препарат Флінт Стар, який підходить як для лікування рослин, так і для запобігання. Коли треба вибирати, то слід розуміти, що проти будь - якої рослинної хвороби буде спрямовано лікування або профілактичний ефект. Крім того, було б добре знати, для яких культур вибрана речовина є найбільш ефективною. Наприклад, Купити фунгіцид Стробі буде корисним для обробки плодоносних культур.

Співпраця з компанією "Вітасад" є вигідною для садівників і городників, незалежно від того, роблять вони оптові або роздрібні покупки. Показуючи товар в інтернет-магазині "Вітасад", ви можете бути впевнені в його достовірності. Адже кожен продукт сертифікований і має гарантію якості. Особливо, якщо це популярні позиції, як Косайд 2000 фунгіцид.

Щоб не купувати фальсифікат, треба просити продавців продемонструвати відповідні документи. Також не варто купувати ліки з підозріло низькими цінами. Коштовний товар не коштує дешево. Так, на Ціна кантусу фунгіциду становить щонайменше 500 грн. І, нарешті, оформляти замовлення необхідно виключно на сайтах офіційних дистриб'юторів компаній-провідників.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner