Які є інсектициди?

Інсектицидні засоби – це клас препаратів, які захищають флору від шкідників на різних стадіях розвитку: в личинці, яйці або на стадії имага. Комахи-шкідники завдають великої шкоди з/х культур – вони поїдають листя, стебло, а в деяких випадках і кореневище. З-за цього рослина може загинути, так і не приносячи плодів. Нерідко інсектицидні засоби купити фермери вирішуються для захисту зернових, овочевих і плодових культур, а також картоплі.
Для знищення яких комах обов'язково купують інсектициди в Україні?
Якщо на посівах завелися комахи і фермер не бореться з ними, вони псують частину врожаю. Приблизно 70% втрат яблук викликані яблуневої плодожеркой. Близько 25% зернових страждають від блідої черепашки та зернової попелиці.
Найбільше інсектициди в Україні потрібні семечковым, плодовим і зернових культур, а також картоплі, цукрового очерету. Всі ці культури збагачені природними вуглеводами, які незамінні для комах шкідників. У наші дні одержати названу сільгосппродукцію без використання отрутохімікатів майже неможливо.
Чому варто використовувати інсектициди
Ті, хто вже вирішили інсектицид купити в Україні, встигли оцінити їх переваги:
- Швидке дію.
- Високу ефективність.
- Вигоду з економічної точки зору.
- Істотне спрощують процес догляду за рослинами.
Щоб отримати максимальний результат, рекомендується використовувати інтегровану систему захисту, тобто, висівати стійкі до шкідників сорту, обробляти грунт та пожнивні залишки для боротьби з личинками і дорослими особинами, чергувати культури, щоб у комах не сформувався стійкий імунітет.
Які можна інсектициди купити в інтернет-магазині
Сьогодні купити інсектицид роздріб або опт можна різних видів. Існує багато класифікацій таких препаратів. За хімічним складом вони бувають:
- Неорганічні або мінеральні. Їх виробляють на основі миш'яку, цинку, барію, фтору і парафінових масел.
- Органічні. Так називають синтетичні препарати на основі фосфору і фтору. Вони відрізняються широким спектром дії. До цієї категорії відносяться і препарати рослинного походження, як, наприклад, азадірахтін і піретрум.
За способом проникнення сучасний магазин інсектицидів може запропонувати препарати:
- Кишкової дії. Вони відмінно підходять для боротьби з комахами з грызущим і сосним ротовим апаратом. Такий препарат починає діяти після того, як шкідник з'їв шматочок обробленої рослинної маси. В цій категорії виділяються препарати системної дії. Їх вносять у грунт, звідки транспортні системи переносять їх в рослину. Таким чином, воно стає повністю отравными для шкідника. Препарати даного виду відрізняються тривалим дією, і добре зарекомендували себе на технічні культури (бавовник, льон-довгунець) протягом усього вегетаційного періоду і на плодових і овочевих культурах перед збором врожаю.
- Контактні. Вони потрапляють всередину організму шкідника через зовнішні покриви. Їх ефективність найвища в боротьбі з личинками без хітинового шару.
- Фуміганти. Якщо ви хочете купити інсектициди від виробника в Україні, які будуть проникати через дихальні шляхи шкідника, вибирайте саме фуміганти. Вони представлені в газоподібному вигляді. Найчастіше їх використовують для дератизації, тобто, для знищення щурів.
Вибираючи між контактним і системним інсектицидом, враховуйте декілька факторів:
- Для боротьби з комахами (попелицями, трипсами, цикадами, які харчуються соком рослин) краще зупиняйте вибір на системних препаратах. Хоча і багато контактних засобів також можуть контролювати комах даного виду.
- Системные препараты менее эффективны против жуков и гусениц, но могут отлично контролировать стеблевых вредителей.
- Системные инсектициды, внесенные на лист, могут быть в растении до 3-х недель. Если их внести в почву, они могут контролировать вредителей до 6 недель. Выбирая такой препарат, помните, что его лучше не использовать перед сбором урожая, поскольку он может оставаться в плодах.
- Системные инсектициды практически не приносят вреда полезным насекомым.
- Системні препарати для позакореневого використання не руйнує сонячне світло і не змиває дощ, як несистемні. При їх використанні немає необхідності стежити за рівномірним розпиленням і нанесення на листя. Коли на рослині будуть з'являтися нові листи, вони вже будуть захищені.
Сучасні препарати найчастіше універсальні, тобто, володіють кількома перерахованими властивостями.
За способом впливу інсектициди купити інтернет магазин можна такі, які:
- Втручатися у функціонування іонних каналів і викликати проблеми в роботі м'язової і нервової систем.
- Препятствовать движению нервных импульсов и работе рецепторов.
- Останавливать выработку хитина и липидов, без которых нарушаются процессы линьки и, соответственно, дальнейшего развития.
- Тормозить выработку АТФ и замедлять работу митохондрий.
Инсектициды могут выпускаться разных видов:
- Сухие (водно-диспергируемые гранулы, смягчающийся порошок). Используются для предпосевной обрабoтки, опудривaния.
- Жидкие – в виде концентрата или масляной дисперсии. Подходят для обработки сельскохозяйственных культур, грунта и семенного материала.
- Газообразные – шашки, которые образуют токсичные газы во время горения.
Где лучше инсектицид купить в Украине?
Интернет магазин семян и средств для защит растений «Витасад» предлагает вам лучшие на инсектициды цены. Здесь вас всегда будет ожидать:
- Большой выбор товаров.
- Возможность получить консультацию менеджера в телефонном режиме.
- Несколько способов оплаты товара (наложенный, по реквизитам, наличными и т.д.).
- Разные способы доставки заказа (доставка возможна в любой регион Украины).
Просматривайте каталог товаров «Витасад» и выбирайте, какой инсектицид купить по цене производителя вам лучше всего. При необходимости наши менеджеры всегда готовы ответить на все ваши вопросы и помочь вам с выбором.
- Фунгіцид — це ядохімікат для рослин. Ці речовини обробляють не тільки рослини, але й насіння, ґрунт. Крім того, його можна застосовувати не лише через хворобу, але й як профілактику.
- Любой, у кого есть собственный участок для посевов, не важно маленький огород на даче или же фермерские угодья, регулярно сталкивается с проблемой сорных растений. Специально для борьбы с ними были созданы особые химикаты – гербициды.