Кошик
+380 (97) 172-57-03
+380 (97) 602-41-70
+380 (68) 785-90-11
Одеса, вул. Бугаївська 44, Одеса, Україна
ТОВ "Вітасад" - Експортер Насіння та Засоби для захисту рослин

Переваги та сфера застосування фунгіцидів Беллис, Прозаро, Ордан, Аканто плюс, Чемпіон

Переваги та сфера застосування фунгіцидів Беллис, Прозаро, Ордан, Аканто плюс, Чемпіон

На сьогоднішній день ринок препаратів для захисту рослин переповнений різноманітною продукцією: фунгіцид Аканто плюс, Беллис, Прозаро, Ордан і багато інші засоби здатні підтримувати здоров'я рослин, лікувати запущені хвороби плодових, овочевих, зернових та інших сільськогосподарських культур. У кожному окремому випадку необхідно підбирати відповідний захист, тому розглянемо детальніше область застосування і види популярних засобів.

Види фунгіцидів

Фунгіциди – високоефективні і недорогі препарати, які використовують для знищення або затримання росту грибів, їх спор, міцелія. Вони можуть бути контактними або системними:

 • контактні – профілактичні препарати, такі як фунгіцид Чемпіон або Дітан, які не лікують вже захворіла рослина, але надійно захищають його від подальшого зараження;
 • системні – володіють іншими властивостями, можуть проникати всередину рослини, не тільки захищати його від хвороби, але і лікувати. Вони також здатні підвищувати імунітет рослин, стимулюючи вироблення великої кількості захисних елементів.

Склад препаратів може істотно відрізнятися, їх розподіляють за двома напрямками: неорганічні й органічні. У складі перших належать мідь, ртуть, сірка, залізо, марганець, інші речовини, які при передозуванні можуть бути небезпечні для рослин, тварин, людей, тому при їх використанні дуже важливо дотримувати техніку безпеки. Кошти органічного походження не містять у своєму складі шкідливих важких металів, більш того, вони повністю розкладаються протягом декількох днів, не заподіюючи ніякої шкоди навколишньому середовищу.

Рейтинг найбільш популярних препаратів

Всі види фунгіцидів мають свої особливості, що застосовуються під конкретні види культур. Деякі з них користуються особливою популярністю серед досвідчених агрономів.

 1. Ордан – багатофункціональний засіб комплексного впливу, який може застосовуватися не тільки для захисту ягід, сільськогосподарських культур, але і для профілактики захворювань кімнатних і садових квітів. Ордан фунгіцид – унікальний препарат, який завоював повагу завдяки таким особливостям, як універсальність, багатофункціональність, результативність, екологічність.
 2. Прозаро. Оброблювані культури: кукурудза, пшениця, ячмінь, рапс. Даний профілактичний, лікувальний засіб володіє тривалою захисною дією (близько 5 тижнів). Прозаро фунгіцид має наступні переваги: високу ефективність, здатність захищати рослину від більшості хвороб, у тому числі від фузаріозу колоса.
 3. Беллис – унікальний препарат комплексної захисту, який застосовується для боротьби з шкідниками, які уражують плоди яблунь, груш. Беллис фунгіцид дозволяє позбутися від парші, борошнистої роси, гнилизни плодів при зберіганні. Позитивно впливає на культури, що забезпечує захисну дію на тривалий термін.
 4. Рекс Дуо. Використовується для захисту пшениці, ячменю, цукрових буряків від багатьох властивих їм захворювань. Двокомпонентний фунгіцид Рекс дуо швидко проникає в рослину, перешкоджає розвитку інфекції. Склад препарату забезпечує не тільки захист рослини на 5-6 тижнів, але і сприяє його швидкому одужанню. Ефективний навіть після обробки в більш пізніх фазах.
 5. Амістар Екстра. Зарекомендував себе як результативний препарат широкого спектру дії, який застосовується для захисту зернових колосових культур від хвороб листя, колоса. Комбінований фунгіцид Амістар екстра має профілактичну, лікувальну дію, допомагає підвищити врожайність, поліпшити якість зерна за рахунок активізації. Застосовується на ранніх стадіях хвороб.
 6. Тірекс фунгіцид. Препарат для захисту буряків, зернових-колосових культур від шкідників. Застосовується при появі перших ознак хвороби рослин. Серед переваг кошти можна виділити тривала захисна та лікувальна дія, контроль більшості можливих захворювань, стійкість до змивання.

Вартий уваги і Пропульс фунгіцид, який представляє собою новий системний препарат з двома активними компонентами, що забезпечують максимальний захист посівів. Застосуємо для боротьби з хворобами польових культур, таких як кукурудза, соняшник, соя, ріпак.

Как может применяться фунгицид Чемпион, Ордан, Пропульс, другие вещества

Каждый из препаратов имеет свои особенности в использовании, может применяться в определенном месте только для конкретных культур.

 1. Для грунта. Задача препаратов состоит в обеззараживании почвы. Могут применяться до и после посева.
 2. Для растений. Листья, колос или стебель обрабатывают способом распыления. Опрыскивание проводят в безветренную, сухую погоду.
 3. Для семян. Обработка семян перед посевом является самой эффективной. Можно использовать сухие или жидкие препараты.

Помимо дезинфекции грунта, растений и зерен данные препараты также нередко используются для обработки хранилищ.

Как использовать Беллис фунгицид, Рекс Дуо, Прозаро, подобные средства

Важно!!! Прежде чем начать обработку фунгицидами, необходимо внимательно ознакомиться с инструкцией конкретного препарата. Также не следует забывать о технике безопасности. Обработку растений следует проводить в защитных перчатках, после завершения процедуры важно тщательно вымыть лицо, руки, перчатки мылом. Помните, что приготовленное средство нельзя хранить более суток, ведь со временем раствор становится неэффективным, теряет положительные свойства.

Заболеваемость растений – распространенная проблема каждого дачника, агрария, фермера. Однако с использованием современных защитных средств с ней можно бороться. От многих болезней поможет избавиться Беллис, Прозаро, Ордан и Пергадо –фунгициды, цена которых вполне приемлема, а действие эффективное, доказанное.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner