Кошик
+380 (97) 172-57-03
+380 (97) 602-41-70
+380 (68) 785-90-11
Одеса, вул. Бугаївська 44, Одеса, Україна
ТОВ "Вітасад" - Експортер Насіння та Засоби для захисту рослин

Огляд популярних фунгіцидів

Огляд популярних фунгіцидів

Фунгіциди є хімічними препаратами, які довели свою високу ефективність в боротьбі з грибковими хворобами рослин. Їх використовують не тільки для усунення, але і для профілактики захворювань, що ними протруюють насіння, щоб позбутися від грибних спор, майбутніх серйозних проблем. Дані хімічні препарати дозволяють комплексно захистити рослини і урожай, запобігаючи їх загибель від грибкових захворювань.

Використання фунгіцидів та ефективність препаратів Абакус фунгіцид, Максим, Чемпіон та інших

Фунгіциди застосовують у випадках, коли потрібно знезаразити ґрунт теплиці, обробити багаторічні рослини чи паростки в період їх вегетації, протруїти насіння. Після обробки посадки вони стають захищені від негативного впливу різних патогенних організмів, тому винагороджують аграріїв хорошим урожаєм.

Сьогодні існують препарати нового покоління, які надають лікувальну дію швидко і надовго. Одним з таких є Абакус фунгіцид (пираклостробин і эпоксиконазол), який має два механізму дії: системний і трансламінарний. Він підвищує стресостійкість рослин до посухи, морозу, зневоднення. Також з його допомогою збільшується маса тисячі насінин, стимулюється процес фотосинтезу. Підходить речовина для таких культур, як зернові, кукурудза, соя.

До сучасним препаратам також відноситься фунгіцид Максим (флудиоксоніл), який дозволяє захистити рослину на весь період його росту і зберігання. Він підвищує його імунітет, завдяки своєму натуральному походженню не шкодить ґрунті, а, навпаки, зберігає її корисну мікрофлору. Його використовують для дезинфекції грунту, захисту газонів від захворювань, протруювання цибулин квіткових рослин. Максим фунгіцид дозволяє не тільки контролювати хвороби рослини, але і запобігає грунтові інфекції.

Не менш популярний у садівників, аграріїв Чемпіон фунгіцид (гідроокис міді), який використовується для профілактики захворювань, має бактерицидну дію. Плюс до всього він захищає рослину від заморозків до -5 градусів, а останнє обприскування врожаю значно покращує термін його зберігання після збору. Ефективний при захисті яблунь, виноградників, томатів.

Скеля фунгіцид (піріметаніл) теж чинить системну дію на вищеперелічені культури, підходить для лікування захворювань, а також профілактичних цілей. Застосовується навіть на ранніх термінах для запобігання, контролю збудників грибкових захворювань. Має стійкість до змивання, тому його застосування можливе навіть при поганих погодних умовах.

Одним з нових якісних препаратів є Авіатор фунгіцид (биксафен, протіоконазол), який використовують для запобігання цілого комплексу захворювань ячменю, пшениці. Дія засобу високий і тривалий, перевищує декілька тижнів. Найбільшу ефективність гарантує при захисті від плямистості листя, бореться з збудниками, що викликають захворювання.

Проти хвороб зернових, а також цукрових буряків часто використовують Рекс дуо фунгіцид (тиофанат-метил, эпоксиконазол), компоненти якого проникають в рослину миттєво, за рахунок чого відбувається блокування хвороби. Такий стоп-ефект робить його незамінним помічником при боротьбі з грибковими захворюваннями, такими як борошниста роса, плямистість листя, іншими. Головною перевагою є ефективність його застосування при будь-якій погоді, адже йому не страшні ні холод, ні волога.

Для усунення захворювань пшениці, буряка, соняшника також підходить Імпакт фунгіцид (флутріафол, карбендазил). Цей препарат проникає в організм грибка і блокує його функції, що руйнує його зсередини. Засіб ефективно навіть у запущених випадках, оскільки має також лікувальну дію. Воно дозволяє захистити посів від всіх грибкових захворювань, навіть від прихованих, діє на кореневу гниль. Такий контроль хвороб, їх усунення дозволяє зберегти врожай представлених культур.

Широким спектром дії на різні культури має Цілитель фунгіцид (металоксил, манкоцеб), який ефективний при боротьбі з хворобами баштанних культур, винограду, огірків, цибулі, картоплі, томатів. Він захищає не тільки стебла, листя рослини, але й самі плоди, ягоди. Легко проникає в кореневу систему, навіть у важкодоступні для обробки частини рослини. Доцільно використовувати цей препарат для профілактики до появи серйозних захворювань.

Фитал фунгицид (фосфит алюминия, фосфористая кислота) подходит для обработки виноградников, плодовых, овощных культур. Он тоже действует на нижнюю часть растения, защищая его от патогена, но оказывает не только профилактическое, а и лечебное действие.

Общие рекомендации по использованию Авиатор фунгицид, Скала фунгицид и других препаратов

Чтобы использовать фунгицид правильно и по назначению, нужно знать про основные виды обработки.

  1. Сухой способ. Предусматривает рассыпание вещества на почву (порошкового или гранулированного).
  2. Влажный способ. Вещество рассыпается на почву, а после поливается водой.
  3. Обработка семян. Препарат остается на семенах в виде специальной пленки, которая потом растворяется в грунте.
  4. Дражировка семян. Вокруг семян появляется специальная капсула, которая предотвращает развитие грибковых заболеваний.

Внимательно изучайте инструкцию, следуйте всем назначениям производителей и не забывайте, что перед вами химические вещества. Только при правильном применении они не нанесут вред растениям, а, наоборот, избавят их от грибковых заболеваний, повысят общую устойчивость к стрессу. Смотрите информацию о сроках, количестве обработок, выбирайте подходящие погодные условия для опрыскивания. Зачастую данные вещества могут использоваться вместе с различными химикатами, что позволяет смешивать их с регуляторами роста, удобрениями.

В магазине компании «Витасад» представлены только качественные препараты, эффективность которых доказана и проверена нами, нашими покупателями. Мы предлагаем купить средства по лояльной стоимости, выбрать лучшие фунгициды для ваших растений, чтобы будущий урожай порадовал вас качеством и количеством!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner