Кошик
+380 (97) 172-57-03
+380 (97) 602-41-70
+380 (68) 785-90-11
Одеса, вул. Бугаївська 44, Одеса, Україна
ТОВ "Вітасад" - Експортер Насіння та Засоби для захисту рослин

Огляд популярних гербіцидів

Огляд популярних гербіцидів

Сучасне ведення сільського господарства передбачає використання ефективних хімічних препаратів, у тому числі гербіцидів. Компанія «Витасад» пропонує українським аграріям купити найкращі препарати з доставкою по всій Україні. У нас ви знайдете велику різноманітність засобів для боротьби з бур'янами, комахами-шкідниками, хворобами культурних рослин. А щоб розібратися в такому асортименті, знайти оптимальний для ваших посівів гербіцид, читайте наш огляд.

Гербіцид Хаммер, Триатлон, Стомп, Лонтрел та інші

Ефективна боротьба з бур'янами сьогодні не передбачає використання ручної сили, адже це дуже трудомістко, займає багато часу. На зміну ручній та механічній обробці прийшли спеціальні препарати, які проявили більшу ефективність, і при правильному використанні, – безпека. В наш час найбільшою популярністю користуються такі хімічні препарати.

 1. Тріатлон – гербіцид, що підходить для обробки озимої, ярої пшениці, ячменю. Використовується для боротьби зі 150 видами однорічних, деяких багаторічних дводольних бур'янів. Застосовувати препарат рекомендується при температурі від +5 градусів. Трикомпонентний продукт швидко, ефективно видаляє небажану рослинність з поля.

Після використання Тріатлону через 4-7 днів зростання небажаних рослин припиняється, у них настає некроз, побіління верхівки. Повністю вони знищуються через 14-28 днів. Волога і тепла погода прискорює дію гербіциду, а суха, прохолодна – уповільнює. Обприскувати вологі рослини або перед дощем не можна. Обмеження у сівозміні відсутній, препарат відмінно поєднується з іншими засобами.

 1. Гербіцид Стомп – високоефективний досходовий ґрунтовий препарат, який використовують для боротьби з широким спектром двосім'ядольних, злакових однорічних бур'янів. Підходить для обробки капусти, картоплі, помідорів, кукурудзи, моркви, цибулі, сої та інших овочів.

Гербіцид з картоплі Стомп має вибіркову дію, він згубно впливає тільки на бур'яни. Найкращий час для використання – від моменту проростання до появи 1-2 справжніх листків. Якщо встигнути обробити ділянку в цей час, додаткові обробки не потрібно. Препарат діє протягом 3-х місяців, він добре зарекомендував себе в боротьбі з курячим просом, щетинником, однорічним мятликом, метлицей звичайної, пикульником, чорним пасльоном, ін.

 1. Хаммер гербіцид – це системний водорозчинний препарат для боротьби з багатьма однорічними, багаторічними дводольними бур'янами. Використовується при обробці ріпаку, цукрових буряків.

Гербіцид Хаммер пригнічує бур'яни за пару годин після обробки. Візуально його використання стає помітні через 12-18 годин, а гинуть бур'яни повністю через 2-3 тижні. Вагома перевага в тому, що він вбиває не тільки наземну частину, але і кореневу систему, дозволяючи таким чином контролювати злісні коренепаросткові бур'яни. Обробляти міжряддя після обприскування не потрібно.

 1. Гербіцид Тріатлон – це трикомпонентний препарат з системною дією, який використовується для захисту колосових культур від багаторічних, однорічних дводольних бур'янів. Обробляти грунт можна після розвитку 2-3 листків.

Препарат відрізняється наступними перевагами:

 • підходить для боротьби з численними шкідниками, у тому числі з осотом підмаренником чіпким, тощо;
 • висока ефективність завдяки наявності трьох діючих компонентів;
 • можна обробляти ґрунт при температурі від +5 градусів;
 • можна комбінувати з баковими сумішами.
 1. Лонтрел гербіцид дозволяє контролювати бур'яни з роду сложноцветых, бобових, пасльонових (ефективний проти амброзії, ромашки, осоту, пасльону тощо). Підходить для використання в комплексі з іншими засобами.

Після обробки його дія помітно вже через 12-18 годин, а остаточне знищення очікується через 2-3 тижні. Важливо, що засіб має стійкість до змивання уже через годину після обробки, тобто погана погода може уповільнити дію, але не змінити ефективність. Оптимальна температура повітря при роботі від +8 до +25 градусів, використовувати відразу після заморозків не рекомендується.

 1. Балерина – гербіцид проти однорічних, дворічних дводольних бур'янів (близько 150 видів). Підходить для обробки зернових культур: ярої, озимої пшениці, ячменю, кукурудзи. Діє швидко. Має широке «вікно» використання.

Після обробки гербіцид швидко проникає всередину рослини, поширюється по всіх його систем, після чого блокує зростання на клітинному рівні. Вже через 3-4 дні можна помітити видимі ознаки впливу препарату: скручування листочків, знебарвлення. Повна загибель рослини спостерігається через 2-3 тижні після обприскування.

 1. Раундап. этот препарат, пожалуй, самый популярный в Украине. Он успешно зарекомендовал себя на сотни культурах, применяется при борьбе с 300 видами бурьянов. Купить гербицид Раундап стоит за следующие преимущества:
 • абсолютную безопасность для окружающей среды, человека;
 • отсутствие почвенной активности;
 • высокую эффективность – средство уничтожает наземные, подземные части;
 • удобство использования, только одну обработку.
 1. Мастер Пауер стоит купить для полного контроля широкого спектра сорняков в посевах кукурузы. Максимальная эффективность препарата подмечена при обработке молодых сорняков в период вегетации, роста.

После обработки почвы гербицидом рост сорняков останавливается практически сразу, но полная гибель происходит через 2-3 недели. Скорость уничтожения зависит от вида бурьяна, климатических условий. Купить гербицид Майстер Пауер 1 л стоит за полный контроль над сорняками, формирование грунтового «экрана», который мешает прорастанию новых нежелательных растений. Препаративная форма – масляная дисперсия, не проявляет фитотоксичности.

Просматривайте каталог товаров нашего интернет-магазина и выбирайте лучшие препараты для обработки своих посевов. Наши менеджеры всегда готовы ответить на все ваши вопросы, помочь с выбором.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner