Кошик
+380 (97) 172-57-03
+380 (97) 602-41-70
+380 (68) 785-90-11
Одеса, вул. Бугаївська 44, Одеса, Україна
ТОВ "Вітасад" - Експортер Насіння та Засоби для захисту рослин

Для чого застосовуються фунгіциди

Для чого застосовуються фунгіциди

Ті, хто займається вирощуванням сільськогосподарських культур, часто чують загадкове слово «фунгіциди». Абсолютно ясно, що це засоби, що допомагають отримати хороший урожай, але ось точне їх призначення знають не всі. Секрет цих препаратів для саду і городу криється в їх назві. Воно походить від двох латинських слів: fungus – гриб і caedo – умертвляю. Тобто, фунгіциди – це речовини, що вбивають грибки. Добре відомо, що грибкові культури – вороги рослин. Вони вражають абсолютно всі їх частини і в підсумку гублять. Тому досвідчені садівники і огроднікі не обходяться без цих препаратів. А вже у великих фермерських господарствах без них як без рук – адже там грибки можуть стати причиною величезних збитків. Фунгіциди для саду, огрода і поля купити сьогодні не складає труднощів. Але щоб препарат насправді приносив користь, потрібно правильно його вибрати.

 Фунгіциди для саду: органічні або неорганічні?

Суперечка про те, який найкращий фунгіцид, йде вже багато років. Відповіді на нього, швидше за все, ніколи не буде. По-перше, для різних випадків ідеальними можуть бути абсолютно різні за складом і способом застосування препарати. А по-друге, нові засоби цієї категорії з'являються у продажу регулярно. Наприклад, фунгіциди Басф поповнюють свої ряди новими продуктами щорічно – компанія постійно працює над підвищенням ефективності своїх препаратів. Фунгіциди, представлені у продажу, поділяються на дві великі групи:

  • неорганічні;
  • органічні.

Кошти з неорганічної групи мають у своєму складі сполуки хімічних елементів, таких як сірка, мідь, ртуть, калій, марганець, залізо, нікель. Органічні фунгіциди сад город складаються з природних сполук, що не містять металів і небезпечних для людини і навколишнього середовища компонентів. З точки зору безпеки, екологічності та простоти використання, поза всяким сумнівом виграють органічні види. Наприклад, фунгіцид Сингента зазвичай розчиняється у воді, що значно спрощує його приготування в польових умовах.

Ще один плюс органічних фунгіцидів в тому, що вони відмінно поєднуються з багатьма іншими засобами захисту рослин. Їх дуже часто змішують з пестицидами, для коплексной обробки садів, полів і городів. Неорганічний фунгіцид на пшеницю набагато рідше сумісний з іншими засобами і неграмотне змішування різних речовин може призвести до їх взаємної нейтралізації або утворення високотоксичних сполук. Але і органічні препарати від грибка неідеальні. Їх головний недолік полягає в низькій стійкості. Вони зберігають свої антигрибкові властивості в ґрунті всього кілька тижнів, а потім розщеплюються і припиняють виконувати свої функції.

 Фунгіциди сад город: спеціалізація

Розрізняють фунгіциди ще і по дії на грибкові зараження. Є профілактичні засоби, які також називають захисними, і лікувальні. Останні актуальні у випадках, коли зараження вже сталося. Фунгіциди Байєр викорінюють грибки, які вже міцно влаштувалися на тканинах рослин і їх поступово почали руйнувати.

Цілі застосування фунгіцидів можуть бути різними і це варто враховувати при виборі препаратів. Виробники пропонують такі види продукції за спеціалізацією:

  • засоби для обробки грунту;
  • препарати для протруєння насіння перед посадкою;
  • продукти для застосування у період вегетації;
  • засоби для використання в період спокою.

В окрему групу можна виділити препарати, які використовуються для масштабної обробки зерно - і овошехранилищ. Для застосування на дачі чи на городі вони не підходять.

Спеціалізовані засоби хороші для великих господарств, власники которыз можуть вкладати в препарати для захисту рослин солідні кошти. Звичайним дачникам пропонують купити фунгіциди в інтернет-магазині з універсальної групи продукції. Ці засоби можуть використовуватися як для протруювання насіння, так для обробки ґрунту, листя та стебел в різні періоди життя рослин.

 Следует отметить, что фунгициды действуют на грибки по-разному. Одни, называемые локальными или контактными, поражают вредителей при попадании непосредственно на них. Эти фунгициды могут быть неэффективны в определенных погодных условиях. Другие, которые называют системными, обладают более широким спектром действия. Эти внутрирастительные вещества распределяются по тканям и не зависят от внешней среды.

 Применяют фунгициды методом распыления, при помощи опрыскивателей, внесением средств непосредственно в почву и как средство для обработки семян и клубней. Чтобы препарат действовал максимально эффективно, нужно соблюдать условия его использования и правильно разводить. Вся необходимая информация содержится в инструкциях к препарату, которыми снабжает своим продукты каждый уважающий себя и потребителей бренд. При использовании большинства органических препаратов нет необходимости применять серьезные средства защиты, так как они малотокчичны. Достаточно респиратора, перчаток и защитных очков. Применяя неорганические фунгициды, лучше выбирать себе защиту согласно рекомендациям производителя.

 Компания ООО «Витасад» - это один из наиболее известных в Украине поставщиков средств для защиты растений и повышения урожайности. Наш фунгицид, цена которого всегда доступна, – это всегда фирменный продукт, полученный непосредственно от производителя или от его официального дилера. Мы можем предложить органические и неорганические препараты разного назначения, как в розницу, так оптовыми партиями. Наши специалисты отлично знают каждую позицию товара компании, готовы проконсультировать покупателя при выборе. Все наши фунгициды имеют актуальный срок годности и сертифицированы для применения на территории нашей страны. Продукция от ООО «Витасад» пользуется спросом как у крупных фермеров, так у тех, кто выращивает растения для души на своих шести сотках. Мы настоящие профессионалы своего дела, поэтому дорожим каждым своим потребителем.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner