Кошик
+380 (97) 172-57-03
+380 (97) 602-41-70
+380 (68) 785-90-11
Одеса, вул. Бугаївська 44, Одеса, Україна
ТОВ "Вітасад" - Експортер Насіння та Засоби для захисту рослин

Які є інсектициди?

Які є інсектициди?

Хто доглядає за власним садом або городом, обов'язково стикався з комахами-шкідниками. Небажані гості, загрожують розвитку культурних рослин і здатні знищити посадки, навіть весь урожай. Щоб їх надійно убезпечити і успішно зібрати майбутній урожай, рекомендується використовувати спеціальні препарати – інсектициди.

Класифікація інсектицидів

Займатися рослинництвом без використання інсектицидів вкрай складно. Ці хімічні препарати використовуються для знищення в саду або городі комах-шкідників. За способом дії дані хімікати діляться на кілька груп.

 1. Контактні діють безпосередньо на комаху при контакті з ним і захищають лише ті частини рослини, які були оброблені ними. Дія контактних засобів нетривало, так як вони втрачають свою силу під впливом погодних умов. Вони не вбираються в сама рослина, хімікат всмоктується в тіло або кишечник комахи, коли воно поїдає оброблену частину рослини.
 2. Системні. Даний тип має більш тривалий термін захисту, так як поглинається рослиною, проникає до всіх втеч, кореневій системі. Він може бути нанесено як на листя, так і грунт. У останньому випадку з'являється можливість боротися зі шкідниками, що живуть у землі. Одним з популярних системних препаратів є інсектицид Сингента.
 3. Об'єднані. Це універсальні засоби, які мають одночасно перерахованими властивостями.

Також препарати поділяються за своїм хімічним складом. Неорганічні варіанти виготовляють на основі цинку, миш'яку, барію, парафінового масла і фтору. Органічні препарати робляться з використанням хлору, фосфору. Останні мають більш широкий спектр дії. Також для боротьби з низкою комах можуть бути використані засоби рослинного походження.

Для певних шкідників або дезінсекції приміщень підійдуть среднетоксичные з'єднання із сірковуглецю, хлорпектина, які називаються фуміганти. Даний клас продукції спрямований на боротьбу не тільки з дорослими комахами, але і з їх стадіями розвитку: яйця, личинки, лялечки.

Вибір препарату

Перед тим як купити інсектициди для саду, городу чи поля, варто відзначити кілька важливих факторів, які можуть вплинути на вибір.

 1. До сосним комах, такими як попелиці, трипси або цикада, які харчуються соком рослин, краще всього підійдуть системні засоби. Вони найбільш ефективні в порівнянні з контактними.
 2. Проти гусениць, жуків, що харчуються листям, плодами, краще використовувати контактні препарати.
 3. Більша частина системних засобів безпечний для корисних комах.
 4. Завдяки поглинанню рослинами системні не обов'язково наносити рівномірно – нові пагони вже будуть мати необхідний захист.
 5. При тривалому використанні одного типу у комах-шкідників може виробитися захист, тому кошти варто періодично змінювати.
 6. Для бульбових рослин краще використовувати системні препарати. Наприклад, інсектициди для картоплі захищають не тільки бульби, але і бадилля, яка також приваблива для шкідників.
 7. Краще використовувати препарати, у яких в складі міститься відразу декілька активних речовин. Завдяки їм у комах не буде вироблятися резистентність.

Купити інсектицид для пшениці, овочів, квітів, інших рослин необхідно не тільки для боротьби з комахами-шкідниками, але і для профілактики їх появи. Обробку слід робити планово з урахуванням збору врожаю.

Сьогодні купити інсектицид в Україні можна за різними цінами, в залежності від виробника, складу препарату. При цьому варто враховувати, що занадто низька ціна може означати, що хімікат є підробкою, ефекту від його використання не буде, а шкоди можливий.

Популярні інсектициди – каталог виробників

Більшість компаній, що випускають інсектициди, роблять їх з урахуванням широкого спектру застосування. Популярністю на ринку користуються кілька виробників.

 1. Інсектицид Байєр відрізняється високою якістю, ефективністю. Він має широку сферу застосування: захист плодових і овочевих, а також декоративних рослин. Продукція спрямована на різні культури, комах різного виду.
 2. Інсектицид Басф має порівняно з іншими компаніями не надто великий асортимент. Але кожен з пропонованих препаратів даного виробника має високу ступінь ефективності. Популярними засобами від компанії Басф є засоби для обробки яблунь, винограду, картоплі, капусти.
 3. Одним из крупнейших производителей по производству химических средств для борьбы с насекомыми является компания Дюпон. Линейка средств, которые производит корпорация, постоянно пополняется новыми продуктами. Дюпон инсектициды востребованы как на крупных сельскохозяйственных предприятиях, так и частных фермерских хозяйствах.
 4. Как качественный производитель средств для борьбы с насекомыми-вредителями зарекомендовала себя компания Сингента. Препараты бренда широко применяются мировыми сельскохозяйственными комплексами. Большая линейка продукции позволяет выбрать средства для любых сельскохозяйственных, декоративных культур.

Где купить инсектицид в Украине выгодно и надежно?

Чтобы защитить свой сад и огород от вредных насекомых, достаточно просмотреть инсектициды каталог на нашем сайте и сделать правильный выбор. Удобный фильтр позволяет легко сортировать средства по характеру их действия или форме выпуска.

У нас инсектицид купить в Украине на сайте можно как оптом, так и в розницу по привлекательным ценам. Большой ассортимент продукции для борьбы с насекомыми-вредителями позволяет подобрать необходимое средство, которое будет наиболее эффективно в каждом конкретном случае. В каталоге представлены компании-производители, которые популярны не только в Украине, но и среди мировых сельскохозяйственных корпораций.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner