Кошик
+380 (97) 172-57-03
+380 (97) 602-41-70
+380 (68) 785-90-11
Одеса, вул. Бугаївська 44, Одеса, Україна
ТОВ "Вітасад" - Експортер Насіння та Засоби для захисту рослин

Де використовується гербіцид?

Де використовується гербіцид?

Гербіциди – це спеціальні хімічні речовини, які дозволяють проводити якісну боротьбу з бур'янами на полях з культурою. Вони виготовляються в двох варіантах суцільної і вибіркової дії. Крім цього, підбір засобів можна здійснювати за видами виробника, складу. Це речовина можна застосовувати в різних ситуаціях, що залежить безпосередньо від препарату.

Для яких випадків, варто купити від бур'янів гербіцид суцільної дії?

Купити гербіцид суцільної дії в Україні рекомендується для проведення обробки земельних ділянок за кілька днів до посадки. Це пов'язано з тим, що препарат активно впливає на всі рослини, які там будуть знаходитися. Активні речовини проникають через його листя і руйнують точку росту, що призводить до повного пересихання бур'яну на корені.

Купити гербіцид від бур'янів можна для застосування в наступних випадках:

 • для знищення багаторічних бур'янів на земельних площах в післязбиральне час;
 • для виключення розростання бур'янистих рослин з раннім вегетативним періодом і забезпечення безперешкодного проведення посівних робіт;
 • для отримання прискорення зрілості культури безпосередньо перед прибиранням, так як ці препарати можуть грати роль десикантів;
 • для знищення заважають рослин на послепосевных роботах до перших сходів культури.

При обробці можна виділити декілька нюансів. Якщо проводити роботи з багаторічними деревними культурами, то обробку варто вести тільки за междурядью. Це забезпечить виняток бур'янів, дасть можливість для збереження вологи.

Для чого варто купити гербіциди в Україні вибіркової дії?

Гербіциди вибіркової дії підбираються для конкретної культури. Це необхідно для того, щоб проводити обробку на післясходовому проміжку часу. Якісний підбір гарантує знищення сорного рослини і повне виключення підняття самої культури.

Купити гербіциди в Україні вибіркової дії можна декількох варіантів. Всі вони відрізняються за видами вибірковості, а відповідно і активності. Серед них можна виділити наступні позиції.

 1. Біохімічні. Обробка полів на післясходовому етапі може відбуватися препаратами, які не мають токсичності для культури, але чинять вплив на бур'яни.
 2. Морфологічні. Для обробки посадок приймається в розрахунок факт будови бур'янів та культури. Наприклад, зернові мають вертикальне розташування листя, на відміну від бур'янів з горизонтальним зростанням.
 3. Топографічні. Цей варіант має позитивну дію при вбиранні в грунт на рівень розміщення кореневої системи сорного рослини. При цьому він не доходить до культури, не справляє на неї вплив.

Всі ці варіанти відмінно підходять для обробки посівів овочевих, зернових, баштанних та інших видів культур. Щоб отримати позитивний результат, необхідно придбати гербіцид з розрахунку особливостей, необхідної дозування.

Де можна використовувати грунтовий гербіцид?

За способом внесення виділяють два види гербіцидів: грунтові і контактні. Популярністю користуються обидва варіанти, однак контактний зустрічається частіше, так як його використовують вже після посівних робіт, при наявності сходів у культури.

Купити грунтовий гербіцид можна при внесенні безпосередньо на землю. Його використовують до того, як культура дасть перші сходи. Особливістю цього препарату є утворення захисного шару при попаданні на грунт. При цьому гинуть усі сходи бур'янів при досягненні активної гербіцидної прошарку, але на сільськогосподарську культуру він не робить ніякого впливу.

При використанні такої методики можна отримати надійний захист тривалістю один місяць. За цей час земля залишається чистою і позбавленою від бур'янів, а культура продовжує зростати, отримувати всі необхідні мінерали, вологу і сонячне світло. У більшості випадків грунтові препарати набувають для обробки посівів картоплі, овочевих, дводольних культур.

Які компанії випускають гербіциди?

На ринку гербіцидної продукції можна знайти необхідні товари від різних виробників. Широкий асортимент дозволяє провести підбір залежно від виду культури, способу її обробки, хімічного складу та агрегатного стану. Серед найбільш популярних варіантів можна виділити наступні види.

 1. Высоким спросом на территории Украины пользуются Сингента гербициды. Эта компания занимается изготовлением веществ отечественного производства в отличном качестве. Ее продукция имеет выбор из почвенных, контактных, избирательных и общих средств. Они уничтожают широкий спектр дикорастущей флоры, надежно защищают культурные посадки.
 2. Среди отечественных производителей также активно выделяются гербициды Нертус. Эта компания является официальным представителем венгерского Агрохолдинга Peters & Burg Ltd. На сегодняшний день в ее ассортименте около 60 вариантов наименований с активным действием, отличным результатом. Благодаря широте выбора можно приобрести и подобрать необходимый препарат для частного или промышленного использования.
 3. Среди продукции от иностранных производителей активно применяются гербициды Басф. Эта российская компания изготавливает качественные товары, поставляет их не только по странам СНГ, но и Европы. В их ассортименте можно встретить большое количество сертифицированных товаров с высоким уровнем эффективности.
 4. Одной из популярных компаний является Байер, гербициды которой имеют международное признание. Она производит товары с высокой эффективностью, немецким безукоризненным качеством.

На сайте компании «Витасад» можно купить гербицид для зерновых, бобовых, других культур по привлекательной цене. У нас вы найдете товары от различных зарубежных и отечественных производителей в отличном качестве, необходимом объеме. Все средства доступны под заказ с доставкой не только по территории Украины, но и в другие страны.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner