Кошик
+380 (97) 172-57-03
+380 (97) 602-41-70
+380 (68) 785-90-11
Одеса, вул. Бугаївська 44, Одеса, Україна
ТОВ "Вітасад" - Експортер Насіння та Засоби для захисту рослин

Огляд інсектицидів для захисту рослин

Огляд інсектицидів для захисту рослин

Догляд за урожаєм не закінчується на боротьбі з бур'янами, адже існує серйозна загроза – шкідники-комахи. Для їх винищення прийнято використовувати хімічні засоби вузького чи широкого спектру дії. А кращі інсектициди і точну інформацію про них ви зможете знайти на нашому інтернет-порталі «Витасад», фахівці якого піклуються про ваших рослинах.
Під цими речовинами розуміють хімічно активні розчини, склад яких повністю модифіковано та спрямований на боротьбу з комахами-шкідниками. Фахівці стверджують, що якщо ви хочете захистити свій урожай, то такий підхід до боротьби з рослинними паразитами найефективніший.

Склад інсектицидів і спектр їх дії

   В склад лінії входять елементи і речовини, які, потрапляючи в середовище проживання шкідників, повністю паралізують і вбивають їх, а можливе потомство у вигляді відкладених яєць або личинок знищують. Завдяки такому підходу ви швидко зможете впоратися з проблемою комах на ваших рослинах.
Але для того, щоб навіть найкращі інсектициди діяли правильно, необхідно підібрати саме той вид та ту консистенцію, яка ідеально підійде для ваших типів сільськогосподарських робіт. Зокрема, потрібно дивитися тип і спектр дії, а також основну класифікацію таких речовин.

Кращі інсектицидів для знищення комах

Список інсектицидів дуже широкий, і їх поділяють за таким поняттям:

  • Загальний тип дії. Спектрально фахівці визначають універсальні засоби і ті, які діють вибірково на комах певного виду (яскравий приклад – засіб проти колорадських жуків).Інсектициди
  • Попадання в організм. Такий тонкий питання теж цікавить при купівлі даних розчинів. Адже інсектициди проникають як через кишечник або слизову, так і діють виключно контактним чином.
  • Спосіб дію. Навіть найкращі в своєму роді інсектициди повинні мати чітке спрямування – або ж вони знищують комах, або ж позбавляють їх можливість розмножуватися і вбивають яйця і потомство. Все це визначається індивідуально і залежатиме виключно від його типу і виду шкідників.
  • Консистенція. Дані засоби ви можете знайти у вигляді гранул, розчиняються порошків або концентрованої рідини. У будь-якому випадку, форма, якою володіють інсектициди, речовини, що входять до її складу – це все визначається індивідуально і виключно по спектру дії.
Фахівці радять проконсультуватися з професіоналами перш, ніж купувати та використовувати такі речовини на своїх рослинах. Але все ж виділяють саме концентрати контактної дії зі смертельним результатом для комах. Адже це ефективно, швидко і дійсно надовго.
Компанія «Витасад» допоможе підібрати кращі в своєму роді інсектициди, які гарантовано підійдуть для вашої сфери діяльності. А швидка доставка вирішить питання з тривалим періодом очікування коштів. Замовляйте якісні кошти за доступною вартості по всій Україні.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner