Кошик
+380 (97) 172-57-03
+380 (97) 602-41-70
+380 (68) 785-90-11
Одеса, вул. Бугаївська 44, Одеса, Україна
ТОВ "Вітасад" - Експортер Насіння та Засоби для захисту рослин

Як захистити рослини від гризунів

Як захистити рослини від гризунів

Як захистити рослини від гризунів?

На будь-якому городі, яким би він доглянутий не був би рано чи пізно заводяться гризуни. З одного боку, вони не представляють ніякої небезпеки для людей, і в принципі, на них можна було б не звертати уваги. Але з іншого боку вони дуже сильно шкодять рослинам, а саме – згризають коріння, пошкоджують листя, «крадуть» урожай. Кожен городник постійно ламає собі голову питанням – невже ніяк не можна від цього захиститися? Відповідь лише одна – можна, тільки для цього потрібно придбати засоби захисту рослин від гризунів.

 

Що таке препарати, які захищають рослини від гризунів?

Кошти, створені для захисту рослини це всілякі хімічні, синтетичні і природні речовини, які допоможуть у боротьбі, як з гризунами, так і з хворобами і бур'янами. Серед усіх засобів захисту рослин можна виділити два типу:

  •          Використовуються для захисту від гризунів та інших шкідників (так звані інсектициди).
  •          Застосовуються виключно для ефективної боротьби із захворюваннями рослин.

Інсектициди, зокрема родентициди препарати створені для знищення гризунів. Принцип їх дії простий – вони створюють найтоншу плівку на всіх частинах рослини – листках, коренях, плодах, квітках. Це речовина вкрай отруйна для шкідників, але абсолютно безпечно для людини.

Засоби захисту рослин від шкідників і хвороб діють дещо іншим способом – вони борються безпосередньо з тими вірусами і хвороботворними бактеріями, які вже потрапили на рослину, тому такими засобами рекомендується проводити обробку регулярно.

Також є такий вид захисту майбутнього врожаю від нападу шкідників або хвороб, як протруйник насіння. Це спеціальний хімічний засіб, яким обробляють насіння ще до посадки в грунт. Використовувати його потрібно строго по інструкції, з дотриманням всіх правил з техніки безпеки під час роботи з отрутами, тому що в концентрованому вигляді цей хімікати досить небезпечний для життя людини. Але, рослина, що виростає з протравленого насіння, не несете в собі ніякої небезпеки.

Засоби для боротьби з комахами також стоять окремою категорією, тому як ці дрібні шкідники можуть за кілька днів погубити рослина. Найчастіше такі хімікати випускають у порошкоподібному стані. Такий порошок потрібно розвести з водою і за допомогою пульверизатора обприскувати рослину. Подібну обробку потрібно проводити регулярно, для досягнення має ефекту.

Але, складніша ситуація з гризунами. Деякі городники вважають, що знищення гризунів можна доручити ультразвуковим відлякувачем, які на невловимою для людини частоті будуть видавати звук, здатний розполохати всіх гризунів. Але як показує на практиці це недостатньо ефективно. Кращим способом, як і раніше вважаються родентициди, купити які можна в нашому інтернет-магазині за вельми привабливою ціною і високої якості.

 

Що ми пропонуємо?

Інтернет-магазин для городників «Витасад» пропонує вам засоби захисту рослин, ціна на які підійде людям з різним рівнем фінансового достатку. Препарати, зібрані у нас, допоможуть вам впоратися з різними захворюваннями рослин, з бур'янами, комахами та іншими шкідниками. У нас є можливість продажу продукції як в роздріб, так і оптом. Наприклад, ви можете купити родентициди у дрібних фасовках, але досить великою партією. Наші ввічливі менеджери-консультанти зможуть допомогти вам визначитися з вибором того чи іноді препарату, і оформлять замовлення саме на ту продукцію, яка вам необхідна.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner