Кошик
+380 (97) 172-57-03
+380 (97) 602-41-70
+380 (68) 785-90-11
Одеса, вул. Бугаївська 44, Одеса, Україна
ТОВ "Вітасад" - Експортер Насіння та Засоби для захисту рослин

Застосування гербіцидів

Застосування гербіцидів

Вже багато років активно використовують такі препарати, як гербіциди. Вони допомагають позбутися від небажаних бур'янів і володіють значною різновиди. Це можуть бути гербіциди суцільної дії чи конкретного. У першому випадку, уражається все живе на певній ділянці, а в другому: це процес виборчий. Агрономи повинні ретельно підбирати засоби для конкретного випадку, щоб добитися необхідного результату. А для того, щоб володіти додатковою інформацією, радять скористатися послугами компанії «Витасад».

 

В чому особливості застосування гербіцидів?

Кожен садівник повинен знати, скільки можна вжити конкретного розчину на один гектар культурних рослин. Справа в тому, що вони занадто чутливі до цього, тому щоб не нашкодити, краще перестрахуватися. Якщо ви використовуєте гербіцид Форте, то його доза повинна бути оптимальною для будь-якого поля.

Крім того, варто враховувати, що потрібно дотримуватися мінімальне забруднення, інакше це на довгі роки погіршить якість вашого врожаю. Саме з цієї причини, варто відразу визначити необхідну кількість речовини на один гектар, а не в процентному співвідношенні.

 

Як визначити рівномірний розподіл робочого розчину?

Ефективні гербіциди залежать від того, наскільки грамотно вони будуть розподілені по оброблюваної площі. Також вона суттєво різниться, залежно від застосування: це можуть бути такі речовини, які працюють тільки після прямого контакту з зеленими насадженнями або повинні проникати в грунт. Грунтові гербіциди залежать істотно від тієї глибини, до якої їх загортають.

Вам важливо враховувати один суттєвий факт. Якщо гербіцид проти бур'янів проникає під грунт, то потрібно, щоб якомога менше його стосувалося коренеплоду важливого вам рослини. Це допоможе вам швидше досягти результату і зберегти якомога більше рослини. Якщо грамотно дотримуватися подібних правил, то кожен фрукт або овоч буде рости в дивовижному достатку.

Якщо використовуєте препарати для ярої пшениці або ячменю нормою в сто п'ятдесят грамів на гектар, то варто обприскувати під час початку кущіння культури. Найкращим часом для цього виявиться весняна, коли бур'яни тільки починають дозрівати: від двох до чотирьох листочків. Якщо погодні умови не дозволили провести цей захід, то пізніше підвищують концентрацію до двохсот грамів на гектар.

Кожне опис гербіцидів передбачає собою конкретну інформацію по цим пунктикам, якій ви зможете скористатися і тоді отримаєте найбільш ефективний результат. Інструкція, яка надається з кожним товаром від компанії «Витасад».

 

Де краще здійснити покупку якісних препаратів?

В залежності від того, які гербіциди зернових культур вам необхідні, компанія «Витасад» запропонує вам безліч підходящих варіантів. В будь-який зручний для вас час, ви зможете подзвонити і проконсультуватися з питання, що цікавить вас. Саме для цього ми і працюємо, щоб кожен клієнт залишився задоволений отриманим результатом.

У спеціальному каталозі ви обов'язково знайдете підходящий для вас варіант, незалежно від того, чи часто використовують подібний препарат. Наприклад, гербіцид під соняшник є у нас в достатній кількості на складі. Якщо він вам знадобиться, то доставка спрацює негайно. Компанія «Витасад» за час свого існування встигла створити відмінну репутацію, тому ми володіємо такою великою кількістю клієнтів. Якщо ви захочете купити гербіцид торнадо, ціна на нього обов'язково здивує вас своєю доступністю, а якість виявиться на високому рівні.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner