Кошик
+380 (97) 172-57-03
+380 (97) 602-41-70
+380 (68) 785-90-11
Одеса, вул. Бугаївська 44, Одеса, Україна
ТОВ "Вітасад" - Експортер Насіння та Засоби для захисту рослин

Виростити самим редис -це здорово!

Виростити самим редис -це здорово!

                                                   Про редисці!                                                                                                       

Редис – це одна з культур, яку вдається виростити часом тільки досвідченим городникам. То блішки редис поїсть, а то він в стрілку піде.

Давайте спробуємо розібратися ,в чому ж секрет цієї редиски.

Для раннього посіву редиски краще підібрати добре освітлену ділянку з невеликим південним схилом. це самий перший весняний овоч, який користується великою популярністю у багатьох людей. Цінність цього овоча обумовлена тим, що в його склад входить велика кількість корисних мікроелементів та вітамінів, які потрібні людському організму. А також редис цінний тим, що він одним з перших приносить людям ці вітаміни, даючи відмінну можливість відновити їх запаси після тривалої зими. http://sovetclub.ru/tim/659624dd4e1ab38960af84ae31be9dbf.jpg

Насіння редиски бажано висівати акуратними рядами на глибину близько двох сантиметрів. Між рядами редиски має бути відстань близько 8 сантиметрів. Внаслідок цього на одному квадратному метрі ви можете посіяти приблизно 15 грам редиски, а це приблизно тисяча штук насіння.

Ви повинні мати на увазі, що вирощування цього овочу, коли світловий день становить дванадцять годин вкрай небажано. Редис може пускати стрілку, так і самі коренеплоди з часом стають дрібними і гіркими на смак. Тому найбільш оптимальними термінами її посіву є рання весна або кінець літа. А щоб насіння добре сходили, їх необхідно сіяти в грунт, яка була попередньо полита водою. Після того, як у сходів з'явиться перший листочок, сходи потрібно акуратно прорідити, залишивши між кожним саджанцем близько двох сантиметрів. У багатьох городників-любителів не завжди вдаються врожаї редиски саме внаслідок несвоєчасного проріджування.

Але все ж фахівці радять висаджувати насіння редиски в землю по одній штуці, оскільки проріджування може пошкодити коріння інших рослин, в результаті редис може утворювати стрілки. Ніколи не вносьте в грунт свіжий гній, інакше редиска виявиться полою усередині. Підгодовувати її потрібно тільки перепрілої органікою. При нестачі азоту рослина погано утворює бадилля і коренеплід, а його листя забарвлюється в жовтий колір. Вирішити цю проблему допоможуть комплексні добрива з підвищеним вмістом азоту. Якщо не вистачає калію, листя виглядають нормально, але коренеплід не зав'язується. В цьому випадку потрібно додати калійні добрива. Подальший догляд самий елементарний – полив, прополка, розпушування. У посушливу погоду поливати редис краще два рази в день – вранці і ввечері, тоді він виросте соковитим і щільним. Коли вологи мало, коренеплід або зовсім не утворюється, або виходить грубим і порожнистою, а рослина швидко пускає стрілки. Особливо вимогливий редис до вологи після появи першого справжнього листка, коли починає формуватися коренеплід. У посуху досить три години протримати редис без вологи, і він стане неправильно розвиватися. І якщо редиска жорстка і гірка, знайте: її погано поливали. А якщо потріскалася – поливали з надлишком.

Для отримання раннього врожаю редису сорту відповідно треба вибрати найбільш ранні, причому самі насіння повинні бути великими за розміром. Для ранньої висівки можна порекомендувати сорт редиски. Наприклад Сорт Сора, Ронділ, Сакса і багато інших. Через два тижні після посіву, коли вже з'явилися сходи і перші зав'язі, можна провести додатковий підсівши насіння в міжряддя. А коду перші овочі вже встигли ( в залежності від регіону і температури повітря це період середини квітня-початку травня), редис ранній висмикується і на його місце можна посадити нові насіння. Таким чином, за сезон з невеликої ділянки можна отримати кілька врожаїв! Ми хочемо побажати вам удачі і гарних врожаїв , а купувати ми вам рекомендуємо насіння у виробників , для надійності впевненості і хорошого 100% врожаю. Так натискайте.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner