Не багато про походження і вирощуванні огірка.
Огірок посівний його характеристики! Це —однорічна трав'яниста рослина сімейства Гарбузових. Огірок з'явився більше 6 тисяч років тому і батьківщиною огірка вважається Індія. В даний час огірок поширений повсюдно, має багато різновидів і сортів. У плодах огірка 97 % води і малу кількість білків, жирів і вуглеводів. Решта 3 % містять каротин, вітаміни PP, C і B, а також макро - і мікроелементи, калію і магнію. Огірки багаті багатьма органічними речовинами і грають велику роль в обміні речовин організму. Огірок так -же збуджують апетит, сприяють засвоєнню інших продуктів харчування і покращують травлення. Свіжий огірок підвищує кислотність шлункового соку. Як правильно виростити Огірки у відкритому грунті. Огірки вирощуються на кожному городі. Звичайно сіють огірки на ділянці городу, , тобто на другий рік після добрива, так як огірок любить землю поживну, але не дуже жирну. Свіжий гній або золото надають огірку гіркуватий смак і викликають плямистість, тому, якщо потрібно удобрити землю, то гній кладуть звичайно з осені. Ділянка, призначений під огірки, орють або копають на багнет, після чого роблять гряди шириною, на низьких місцях досить високі. Час посіву — не раніше травня, так як огірок дуже боїться морозів. Грядной посів проводиться сухим або пророщеної насінням або, розсадою; який дає можливість отримати ранні огірки. В наших степах, звичайно сіють сухим насінням, до півночі ж, у більш вологих місцевостях, зручніше сіяти пророщене насіння. При розведенні розсадою насіння висівають у чашках або в особливих горщиках і, давши їм розвинутися до 3-го листка, в теплий день пересаджують в грунт, з відстанню один від одного метру на 3 — 4. Коли починає показуватися на грядных огірках 3 лист, то радять зробити прищіпку (тільки не муромських огірків). Наслідком такої операції є два-чотири бічних втечі, дають згодом підстава плодоносною гілкам. З'являються час від часу на підставі цих батогів квіти і зав'язі потрібно скубти. Время от времени полезно разрыхлять почву около корней растения и покрывать землю мелким навозом или соломенной сечкой. Такая покрышка предохраняет почву от высыхания и вместе с тем служит удобным ложем для плодов, предохраняя их от соприкосновения с сырой землей, на которой огурцы грязнятся, иногда загнивают или покрываются пятнами. Поливы в начале посадки довольно частые, после выкидывания 3-го листа производится не более 2 — 3 раз в неделю, и обязательно по вечерам. Вредители и болезни : Кроме сырости и морозов, молодым огурцам вредят некоторые насекомые: трипс оранжерейный, сосущий сок листьев; паутинные клещи рода, вызывающие сухотку листьев; полевые слизни; гусеницы совки-гаммы, и др., повреждающие листья и плоды с семенами. На взрослых растениях появляется мучнистая роса, в виде мелких чёрно-бурых узелков (нужна посыпка серным цветом); также бурые сухие пятна и мелкие чёрные точки, сидящие в пятнах по-разному в зависимости от вида грибка. Магазин "Витасад продасть вам насіння, урожай ваш буде сповнена, Натисніть тут
- Фунгіцид — це ядохімікат для рослин. Ці речовини обробляють не тільки рослини, але й насіння, ґрунт. Крім того, його можна застосовувати не лише через хворобу, але й як профілактику.
- Любой, у кого есть собственный участок для посевов, не важно маленький огород на даче или же фермерские угодья, регулярно сталкивается с проблемой сорных растений. Специально для борьбы с ними были созданы особые химикаты – гербициды.