Кошик
+380 (97) 172-57-03
+380 (97) 602-41-70
+380 (68) 785-90-11
Одеса, вул. Бугаївська 44, Одеса, Україна
ТОВ "Вітасад" - Експортер Насіння та Засоби для захисту рослин
Протравник Гаучо Плюс 466 FS, ТН, (паковання 5 л), фото 2

Протравник Гаучо Плюс 466 FS, ТН, (паковання 5 л)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Протравитель Гаучо Плюс  5л

Протравник Гаучо Плюс 466 FS, ТН 5л - це надійний засіб для обробки насіння, що забезпечує потужний інсектицидний захист від важливих наземних і ґрунтових шкідників. Діючі речовини системного дії, поглинаючись через коріння, рівномірно розподіляються у надземних вегетативних органах молодих рослин, що забезпечує більш виразний системний ефект, подовжуючи період ефективної дії та розширюючи спектр контрольованих шкідників.

Багаторічні дослідження в різних умовах та на різних сортах зернових культур підтверджують відсутність негативного впливу препарату на всходи молодих рослин. Завдяки своїм якостям, Гаучо ® Плюс впевнено контролює широкий спектр сосучих шкідників, забезпечуючи надійний захист посівів.

Остаточне рішення щодо конкретної дозування рекомендується приймати на основі потенційної шкідливості та кількості популяції шкідників на ділянках, де планується проводити посів культури. Збільшена норма застосування дозволяє говорити про хороший рівень контролю інших небезпечних ґрунтових шкідників, забезпечуючи комплексний захист рослин.

Гаучо® Плюс - це двокомпонентний протравник системної дії, призначений для попередньої обробки насіння зернових культур проти широкого спектру шкідників. Препарат відрізняється високою ефективністю, м'якістю впливу на культуру та відсутністю ризику виникнення резистентності.

ЗАСТОСУВАННЯ ТА СПЕКТР ДІЇ

Культура  Об’єкт Норма застосування (л/1 т насіння)
Пшениця яра та озима
Ячмінь ярий та озимий
Жито озиме
Комплекс наземних та грунтових шкідників сходів, в т.ч.: Злакові мухи, цикадки, попелиці, блішки, хлібна жужелиця, трипси 0,3–0,6
Соя Комплекс ґрунтових та наземних шкідників сходів  0,5 
Сорго Личинки коваликів (дротяники), личинки хрущів, попелиці 5,0 

 

ТЕХНІКА ЗАСТОСУВАННЯ

Гаучо® Плюс готовий до застосування протруйник насіння, який містить не лише діячі речовини, а й важливі елементи формуляції. 
Нагально рекомендовано використовувати сучасне якісне обладнання для протруєння насіння. Під час підготовки насіннєвого матеріалу для протруєння рекомендовано використовувати якісне, відкаліброване та очищене насіння, що не має механічних пошкоджень. Зерновий пил, сміття, інші сторонні домішки призводять до кінцевої втрати ефективності дії препарату та появи відповідних ризиків. За неможливості дотримання оптимальної технології протруєння насіння, а також для покращення рівня покриття препаратом та окрасу насіння, зменшення рівня пиління тощо, можливе застосування спеціальних додаткових полімерних препаратів, наприклад Bayer Peridiam: EC103, SV204, SV206, FT402.
Насіння рекомендовано висівати безпосередньо після проведення протруєння. Однак у випадках завчасних обробок, насіння слід зберігати, до моменту посіву, у прохолодному, сухому, добре вентильованому приміщенні. Запаси протруєного насіння, які готували до сезону, перед висівом зазвичай рекомендовано перевірити на схожість.

ПЕРЕВАГИ

  • Подвійна ефективність системного інсектицидного захисту від комплексу наземних та ґрунтових шкідників.
  • Дві найпотужніші інсектицидні діячі речовини, які успішно страхують та доповнюють дію одне одної.
  • М’якість дії та жодних проявів фітотоксичності.
  • Надійний захист протруєного насіння під час зберігання.
  • Позитивний вплив на загальну стійкість оброблених рослин до стресових умов.
Основні атрибути
ВиробникBayer
Оброблювані культури.Соя
Упаковка
Об`єм5 л
Користувальницькі характеристики
Упаковка1л. 5л
  • Ціна: 3 300 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner