Кошик
+380 (97) 172-57-03
+380 (97) 602-41-70
+380 (68) 785-90-11
Одеса, вул. Бугаївська 44, Одеса, Україна
ТОВ "Вітасад" - Експортер Насіння та Засоби для захисту рослин
Гербіцид Ураган Форте 1л., фото 2

Гербіцид Ураган Форте 1л.

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Гербіцид Ураган Форте 500 SL в.р.к.

Ураган Форте 500 SL - неселективний посходовий системний гербіцид суцільної дії для знищення однорічних та багаторічних бур'янів (осоту, берізки, пирію та ін.), який виготовлений за технологією Hi-Tech. Ураган Форте 500 SL містить унікальну поверхнево-активну речовину, яка забезпечує кращу дію гліфосату.

  • Діюча речовина: 500 г/л калійної солі гліфосату
  • Спосіб дії: суцільної дії
  • Препаративна форма: водорозчинний концентрат

Головні переваги препарату:

  1. Найвища розчинність серед гліфосатів
  2. Дуже швидка дія (завдяки новому змочувачу)
  3. Не змивається опадами вже через 30 хв. після обробки
  4. Зменшена норма витрати
  5. Діє майже вдвічі швидше, ніж інші гліфосати

Механізм дії гербіциду Ураган Форте: Ураган Форте 500 SL - неселективний посходовий системний гербіцид суцільної дії для знищення однорічних та багаторічних бур'янів (осотів, берізки, пирію та ін.), який виготовлений за технологією Hi-Tech.

Ураган Форте 500 SL містить унікальну поверхнево-активну речовину, яка забезпечує кращу дію гліфосату. Знищення бур'янів відбувається за рахунок системної дії. Препарат дифузно проникає через листову поверхню і розподіляється по всій рослині, включаючи кореневища. Повна загибель настає через 2-4 тижні залежно від погодних умов, виду та стадії розвитку бур'янів.

Рекомендації щодо застосування препарату Ураган Форте: Препарат слід застосовувати за сприятливих погодних умов і коли бур'яни перебувають у стадії активного росту. Не рекомендується проводити обприскування, коли бур'яни перебувають у стресовому стані. Можна змішувати із загальновживаними пестицидами на відповідних культурах, наприклад, із гербіцидами Діален Супер, Пріма. Однак у кожному конкретному випадку слід перевіряти препарати на сумісність.

Сумісність: Можна змішувати із загальновживаними пестицидами на відповідних культурах, наприклад, із гербіцидами Діален Супер®, Пріма™. Однак у кожному конкретному випадку слід перевіряти препарати на сумісність.

Особливості застосування: Препарат слід застосовувати за сприятливих погодних умов і коли бур'яни перебувають у стадії активного росту. Не рекомендується проводити обприскування, коли бур'яни перебувають у стресовому стані.

РЕКОМЕНДОВАНА НОРМА ВИТРАТИ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ: 100-150 л/га.

Норма витрати:

Культура Бур'яни Норма внесення, кг/л/га Спосіб і час обробки
Плодові та виноградники Однорічні злакові та дводольні бур'яни 2,0 Спрямоване обприскування вегетуючих бур'янів навесні або влітку
Пари Обприскування бур'янів у період їх активного росту
Пари Багаторічні злакові та дводольні бур'яни 4,0
Плодові та виноградники  Спрямоване обприскування вегетуючих бур'янів навесні або влітку
Поля, призначені під посіви соняшнику, ріпаку, люцерни, багаторічних трав Однорічні та багаторічні злакові та дводольні бур'яни 1,5–3,0 Обприскування вегетуючих бур'янів навесні за 2 тижні до посіву (до обприскування припинити всі механічні обробки, крім ранньовесняного закриття вологи)
Поля, призначені під посіви ярих зернових, кукурудзи, соняшнику, рицини, цукрових буряків, овочевих, сої, льону Однорічні та багаторічні бур'яни 2,0–4,0 Обприскування вегетуючих бур'янів
Зернові Однорічні та багаторічні бур'яни 1,5–2,0 Обприскування посівів за 2 тижні до збирання (для підсушування та знищення бур'янів) 
Відкриті колекторно-дренажні та зрошувальні мережі та їх узбіччя Однорічні та багаторічні, зокрема гідрофітні, бур'яни 4,0 Обприскування вегетуючих бур'янів
Землі несільськогосподарського призначення (смуги відчуження ЛЕП, газо- і нафтопроводів, узбіччя доріг, залізничні насипи, аеродроми) Однорічні та багаторічні бур'яни  2,0–4,0 Обприскування вегетуючих бур'янів
Площі, призначені під посіви рису Багаторічні злакові та дводольні бур'яни Обприскування вегетуючих бур'янів за 7-10 днів до посіву рису
Площі, призначені під посадку хмелю Злакові та дводольні бур'яни Обприскування вегетуючих бур'янів
Основні
Характер дії пестицидуВиборчого
Тип впливу на організмСистемні
Препаративна формаКонцентрат емульсії
Хімічний складНеорганічні
ВиробникSyngenta
Країна виробникШвейцарія
Упаковка
УпаковкаПластикова тара
Об`єм1 л
  • Ціна: 600 ₴/л

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner