Кошик
+380 (97) 172-57-03
+380 (97) 602-41-70
+380 (68) 785-90-11
Одеса, вул. Бугаївська 44, Одеса, Україна
ТОВ "Вітасад" - Експортер Насіння та Засоби для захисту рослин
Протруйник Вайбранс Інтеграл 235 FS Syngenta 5л., фото 2

Протруйник Вайбранс Інтеграл 235 FS Syngenta 5л.

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Протруйник Вайбранс Інтеграл 235 FS 5л.


ПРИЗНАЧЕННЯ: Інсекто-фунгіцидний протруйник насіння містить чотири діючі речовини з різних хімічних класів для максимального захисту насіння від шкідників та всіх хвороб кореневої системи, включаючи важкоконтрольовані в тому числі тифульоз та різоктонію, а також прикореневі гнилі та фузаріоз.

ДІЮЧА РЕЧОВИНА: Седаксан 25 г/л, флудіоксоніл 25 г/л, тебуконазол 10 г/л, тіаметокси 175 г/л.
ФОРМА ПРЕПАРАТУ: Поточний концентрат суспензії.

ХІМІЧНА ГРУПА: Карбоксамід, фенілпіроли, триазолу, неонікотиноїди.
КЛАС ТОКСИЧНОСТІ: Класифікація ВООЗ: III.
НОРМА ВИКОРИСТАННЯ РОБОЧОЇ РІДИНИ: 10 л/т.

УПАКОВКА: 5 л.

ОПИС:

Стимулює розвиток кореневої системи, особливо за умов стресу. Довгий посилений захист проти фузаріозної, різоктоніозної кореневої та прикореневої гнилей, тифульозу та снігової плісняви. Можливість застосовувати після будь-якого попередника. Формула М у складі протруйника забезпечує кращий вміст препарату на насінні та ідеальну якість протруювання.

МЕХАНІЗМ ДІЇ

Висока ефективність препарату Вайбранс Інтеграл обумовлена ​​наявністю у його складі чотирьох діючих речовин з різними механізмами на патоген. Флудіоксоніл пригнічує зростання міцелію. Вплив його на зростання грибниці, розмноження патогену та формування клітинних мембран пов'язують із порушенням функції клітинних мембран. Термін захисної дії визначається стійкістю речовини у конкретному ґрунті та досягає 30 днів. Тіаметоксам впливаючи на нікотиново-ацетил-холінові рецептори нервової системи комах. Ефективний проти схованок і живляться на нижній стороні листа шкідників. Тебуконазол пригнічує біосинтез ергостерину в мембранах клітин фітопатогенів, що призводить до їхньої загибелі. Він перешкоджає розвитку зовнішньої (тверда сажка, септоріоз, гельмінтоспоріоз) та внутрішньої (пильна сажка) інфекції насіння. На відміну від інших речовин, що діють, седоксан захищає коріння рослини в міру їх росту, рівномірно розподіляючи по кореневій системі.

СПЕКТР ДІЇ

Головневі хвороби (тверда, летка, кам'яна), гельмінтоспоріозу, септоріоз, кореневі гнилі, снігова пліснява, різоктоніоз, тифульоз, хлібна жужелиця, злакові мухи, хлібні блішки, попелиці, цикадки, п'явиці, трипси.

 

СУМІСНІСТЬ:Сумісний з більшістю препаратів, окрім масляної основи. У кожному конкретному випадку слід перевіряти препарати на сумісність

БЕЗПЕКА: Використовувати засоби захисту шкіри. При контакті зі шкірним покривом промити велику кількість води з милом. Не розпорошувати поблизу водойм.

ЗБЕРІГАННЯ: Три роки в закритій заводській упаковці при температурі від 0°С до +35°С.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:

Культура

Спектр дії

Фаза внесення

Норма разходу,
л/т

Ячмінь ярий

Головневі хвороби (тверда, летюча, кам'яна), гельмінтоспоріозу, септоріоз, кореневі гнилі, снігова пліснява, різоктоніоз, тифульоз, хлібна жужелиця, злакові мухи, хлібні блішки, попелиці, цикадки, п'явиці, трипси

Протруювання насіння перед посівом

1,5–2,0

Ячмінь озимий

1,5–2,0

Озима пшениця

1,5–2,0

 

 

Основні атрибути
ВиробникSyngenta
  • Ціна: 6 900 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner