Кошик
+380 (97) 172-57-03
+380 (97) 602-41-70
+380 (68) 785-90-11
Одеса, вул. Бугаївська 44, Одеса, Україна
ТОВ "Вітасад" - Експортер Насіння та Засоби для захисту рослин
Гербіцид МайсТер Пауер 1л., фото 2
Гербіцид МайсТер Пауер 1л., фото 2

Гербіцид МайсТер Пауер 1л.

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Гербіцид МайсТер Пауер Bayer

Майстер Пауер - це універсальний післясходовий гербіцид для контролю повного спектра бур'янів у посівах кукурудзи. Майстер Пауер демонструє максимальну ефективність при обробці молодих бур'янів у період активної вегетації та росту. Забезпечує ефективний і тривалий захист кукурудзи від бур'янів. Володіє максимально ефективною формуляцією і зручною препаратною формою. 

 • Діюча речовина Майстер Пауер: форамсульфурон 31,5 г/л + йодосульфурон-метил-натрій 1 г/л + тіенкарбазон-метил 10 г/л + ципросульфамід 15 г/га (антидот).
 • Форма: олійна дисперсія.
 • Культура: кукурудза.
 • Виробник: Байєр (Bayer AG)
 • Термін придатності: Не менше 3 років

МЕХАНІЗМ ДІЇ: Механізм дії продукту полягає у блокуванні ферменту ацетолактатсинтетази, що зупиняє утворення амінокислот та поділ клітин у точках росту бур'янів, завдяки цьому бур'яни одразу припиняють свій ріст та конкуренцію з культурою. 

Переваги гербіциду МайсТер Пауер:

 • Ефективність. Забезпечує повний контроль широкого спектра однорічних, багаторічних злакових і дводольних бур'янів, зокрема гірчаків, берізки польової.
 • Селективність. Проявляє відмінну селективність щодо культури.
 • Швидка дія. Унікальна формуляція прискорює дію на бур'яни порівняно з іншими гербіцидами тієї ж групи.

Рекомендації щодо застосування гербіциду МайсТер Пауер: Рекомендується застосовувати гербіцид проти молодих, активно вегетуючих бур'янів: однорічних широколистяних (2-6 листків), у т. ч. лобода біла - не пізніше 8-ми листків; однорічних злакових (від 1 листка до фази середини кущіння), зокрема плоскуха (фаза контролю - до 3 листків), за висоти: багаторічних злакових, таких як куряче просо, 10-15 см, зокрема видів осоту, - до фази стеблування; берізка польова (довжина пагонів до 15 см). Оптимальний гербіцидний ефект досягається за використання Майстер Пауер у фазі 2-5 листків кукурудзи. Основним фактором вибору часу застосування препарату є фаза розвитку бур'янів та відсутність стресових умов. Існує досвід безпечного застосування Майстер Пауер до 10 листків кукурудзи, що можливо завдяки наявності антидоту ципросульфаміду в складі Майстер Пауер.

Рекомендується обирати норму витрати:

 • 1,25 л/га за оптимальних строків внесення як за бур'янами, так і за культурою, наявності проблемних дводольних і злакових багаторічних бур'янів.
 • 1,5 л/га - за наявності бур'янів, що переростають, багаторічних видів у пізні строки.

Рекомендується уникати пізньої обробки, яка призводить до втрати врожайності внаслідок конкуренції з бур'янами та зниження гербіцидної дії, внаслідок "старіння" бур'янів.

 1. Об'єм робочого розчину - 150-200 л/га
 2. Застосовувати за температури не вище +25°C; в умовах прямого сонця. У денні години в умовах хмарності та в нічні години - до +30°C. У вечірні та нічні години - не нижче +5°C;
 3. Не застосовувати, коли культура переживає стрес (різниця температур вночі та вдень понад 20°C)
 4. Не застосовувати за сильного вітру, щоб унеможливити знесення на чутливі культури
 5. Не працювати менш ніж за 2 години до дощу, ідеально за 6 годин
 6. Не застосовувати з азотовмісними добривами

Активні речовини МайСтер Пауер зупиняють процеси ділення клітин, зупиняють ріст бур'янів і знижують їхню конкурентність до мінімуму. Вноситися післясходово. Максимальна температура застосування: +25 °С.

Норми використання:

Норма застосування препарату, л/га Культура, оброблюваний об'єкт Шкідливий об'єкт Спосіб, час обробки, особливості застосування Термін очікування (кратність обробок) Терміни виходу для ручних і механізованих робіт
1,25-1,5 Кукурудза (зелена маса, зерно, силос) Однорічні та багаторічні дводольні та злакові бур'яни Обприскування посівів у фазу 3-6 листків культури та ранні фази росту бур'янів. Витрата робочої рідини 150-250 л/га 60(1)  -(3)
Основні
Препаративна формаОлійна дисперсія
Хімічний складНеорганічні
ВиробникBayer
Оброблювані культури.Кукурудза
Упаковка
УпаковкаПластикова тара
Об`єм1 л
 • Ціна: 1 400 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner