Кошик
+380 (97) 172-57-03
+380 (97) 602-41-70
+380 (68) 785-90-11
Одеса, вул. Бугаївська 44, Одеса, Україна
ТОВ "Вітасад" - Експортер Насіння та Засоби для захисту рослин

Весняна акція, тільки зараз отримайте знижку!!!

Знижка на гербіциди

Шановні покупці!!!

З 18 квітня по 18 травня в магазині Витасад діє знижка на гербіциди, фунгіциди та інсектициди від українського виробника Укравіт.

Що б отримати знижку 3% - зробіть замовлення на суму 5000 грн. І -3% від суми Ваші.

Щоб отримати знижку 5% - зробіть замовлення на суму 10 000 грн. і Ваша знижка.

Вибрати гербіцид

Трохи про компанії УКРАВІТ

UKRAVIT - аграрна компанія, один з лідерів ринку засобів захисту рослин. Основними напрямками діяльності корпорації є високоякісне виробництво і продаж пестицидів, добрив з мікроелементами, інтенсивно застосовуються в сучасному ресурсозберігаючих землеробстві, засобів для знищення гризунів та побутових комах. Виробничі можливості корпорації спрямовані на забезпечення попиту в промисловому секторі і в сегменті приватних господарств. Сьогодні ми пропонуємо інноваційні та бюджетні рішення, які перевірені часом для сільськогосподарських виробників усіх грунтово-кліматичних зон України по використанню високоякісних хімічних засобів захисту рослин. «Укравіт» допомагає оптимізувати витрати виробника на захист посівів і досягти максимальної рентабельності виробництва як у багатогалузевих господарствах, так і в приватному секторі. З метою зменшення факторів небезпеки і захисту населення від зооантропонозних інфекцій, створення безпечних умов господарювання та проживання населення України, мінімізації економічного збитку від шкідливих організмів в народному господарстві, корпорація здійснює оптову та роздрібну продаж препаратів для дезінсекції і дератизації.
Продукція ТМ «Укравіт» відрізняється своєю «класичної» оригінальністю і вже 15 років задовольняє смаки всіх без винятку сільськогосподарських виробників. Препарати компанії забезпечують 100% захист сільськогосподарських культур від комплексу шкідливих видів комах, кліщів, гризунів, збудників хвороб рослин (грибів, бактерій, вірусів, мікоплазм), а також бур'янів.
Продукція ТМ «Аптека садівника» проводиться для господарів присадибних ділянок з метою ефективного захисту агрокультур від шкідників, хвороб і бур'янів. За допомогою сучасних препаратів - інсектицидів, фунгіцидів, гербіцидів зернов насіння, родентициди і поверхнево-активних речовин - можна підвищити продуктивність культурних рослин на 30 - 50%. Препарати ТМ «Укравіт» і ТМ «Аптека садівника» - це нове слово у розвитку систем захисту рослин і прогресивного землеробства. Їх застосування сприяє відродженню економіки села і забезпечує стабільний приріст урожаю при значному зменшенні витрат засобів виробництва, енергоносіїв та коштів.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner